Aký nábytok zvoliť do kúpeľne

Aký nábytok zvoliť do kúpeľne

Kúpeľňa sama o sebe je len holý priestor ako prázdny pohár bez dobrého vína. Na jeho naplnenie, na vdýchnutie duše potrebujeme čosi viac. Potrebujeme pohodlie, komfort, luxus, eleganciu, štýl, vkusnosť, nadčasovosť, modernosť, avantgardu, funkčnosť... potrebujeme kúpeľňový nábytok.

Všetky tieto atribúty kúpeľňového nábytku spája v sebe ponuka nášho kúpeľňového štúdia Galaxy.

Nemali by sme zabúdať, že z hľadiska rozmerov ide pri kúpeľni o relatívne malý priestor. O to viac pozornosti potrebujeme pri voľbe kúpeľňového nábytku a jeho doplnkov. Správnym výberom môžeme podčiarknuť krásu daného priestoru, rozžiariť ho, dať mu ten správny „šmrnc“ a opticky ho dokonca aj zväčšiť. Nechajte si preto poradiť odborníkmi pri výbere samostatných dielov, doplnkov alebo celých zostáv.

Neustále sprchovanie, kúpanie, špliechanie vodou vašich detí kade-tade a prídavné vyššie teploty sú aj príčinou vysokej vlhkosti. Z toho dôvodu sú všetky druhy kúpeľňového nábytku vystavované nepriaznivým podmienkam. Preto sa kladú vysoké nároky na použité materiály a využitie ultramoderných a sofistikovaných technológií pri výrobe kúpeľňového nábytku. Pri výrobe každého dielu sa používajú odolné polyuretánové lepidlá a ABS pásky. Tie uchovávajú svoj vzhľad a krásu po dlhé roky bez akýchkoľvek zmien. Bezproblémové odolávanie vodnej pare zaistia aj päťvrstvové nástreky PUR farbami. Využite túto ponuku kúpeľňového nábytku v našom štúdiu, ktorej sa len ťažko odoláva, pretože v sebe spája kvalitu, luxusné prevedenie a prijateľnú cenu.

Kúpeľňový nábytok:

Kúpeľňové zostavy, tzv. sety z ponuky štúdia Galaxy, sa vyznačujú čistým, jasným a moderným dizajnom. Z nášho katalógu si vyberú tak fanúšikovia klasického štýlu, ako i milovníci minimalizmu. Je len na vás, čo vás očarí, čo vám padne do oka a čo dodá vášmu priestoru ten správny nádych. Rôzne veľkosti kúpeľňových zostáv vyhovejú každej kúpeľni, od najmenšej, až po atypickú. Obrovskou výhodou je, že všetky zostavy si navyše môžete vybrať v rôznych farebných prevedeniach a rôznych veľkostiach. Ku každej sérii ponúkame aj zrkadlo v rovnakom dizajnovom štýle, čo určite ocenia najmä dámy. Taktiež, ako pri výrobe každého dielu nábytku, tak aj pri výrobe zrkadiel sú použité tie najkvalitnejšie materiály. Ak by ste nepožadovali celú zostavu, ale len jej určitú časť, vieme vám vyhovieť aj v tomto smere. Preto sme vám v časti "Prispôsobenie" umožnili výber jednotlivých častí samostatne.

Kúpeľňa je exponované miesto v domácnosti. Preto doplnky a súčasti nábytku si vyžadujú vysokú kvalitu a odolnosť voči opotrebeniu. Použitie kovania a pojazdov prvotriednej kvality je u nás samozrejmosťou. Pretože dbáme aj na detaily, aj tie najmenšie súčasti vám uľahčia každodennú manipuláciu s nábytkom a zabezpečia vysoký komfort.

Inšpirujte sa špičkovou ponukou nášho internetového obchodu a vstúpte do sveta, kde je najkrajší kúpeľňový nábytok, do sveta naplnenia priestoru.

Pridané dňa: Jan 04, 2016